SvR Oyunu (WWE RPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22 Ocak 2010'dan beri...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Smackdown 9/7/2010

YazarMesaj
Christian Cage
Admin
Admin
Christian Cage

Smackdown 9/7/2010 Empty
MesajKonu: Smackdown 9/7/2010   Smackdown 9/7/2010 EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 11:01 am

Smackdown[HD] başlıyor! Bu gece öncesinde maç kartımızı duyurmadık ve tüm maçlar bu gece belli olacak.

Bu Kane! Kane diyor ki: "Bakın millet, geçen hafta hiçbir emeği olmayan Rey ilk maçında kemerime oturdu. Bu gece, bir rövanş istiyorum ve maç türünün de "Inferno" maçı olmasını istiyorum. Rey şimdi buraya gel. !"

Rey Geliyor.
Rey:
-Bak Kane ben bu kemeri hakkımla aldım ve koruyacağım da.

Kane:
-Sen öyle sanmaya devam et Rey bu kemer...

Rey:
-Hey Kane sen kendini ne sanıyorsun! Ben bugüne bugün IC Şampiyonuyum!

Kane:
-Ben kemerlerimi saymaya...

(ECW=Unified Tag Very Happy )
Christian:
-Bakın beyler susmazsanız ikinizde bu geceki şovun dışındasınız. Tamam sustuğunuza göre, Kane sana bir rövanş hakkı tanıyorum ama bu bir Inferno Maçı olmayacak veya Neeye düşerse maçı. Bu maçın bir, bir, biiir... Buldum! Bu maç bir Masa maçı olacak! Rakibini masaya atan kazanır.. İyi maç he!

Evet gecenin Main-Event'ını öğrendik! Peki şimdi hangi maç mı var? The Rock Eski WHC Y2J karşısında!
http://svr-oyunu.yetkinforum.com
Christian Cage
Admin
Admin
Christian Cage

Smackdown 9/7/2010 Empty
MesajKonu: Geri: Smackdown 9/7/2010   Smackdown 9/7/2010 EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:48 am

Y2J vs The Rock
İki isimde gelince maç başlıyor. Y2J hemen Headlock bulsada Rock onu iplerden sektiriyor ve hemen Spinebuster vuruyor ve rakibini kaldırıp Rock Bottom deniyor ama Y2J birden kurtuluyor ve hemen Euzigiriyi geçiriyor ve Lionsault başarılı! 1,2,29 am ama olmuyor! Rock yerdeyken Y2J hakeme kızıyor yanlış saydı diye. Bu sırada CM Punk geliyor. Çaktırmadan ringe bir sandalyeyi Rock'a veriyor ve Hakemi oyalıyor. Y2J arkasını dönünce kafasına sandalyeyi yiyor! Rock hemen sandalyeyi dışarı atıyor ve Peoples Elbow Vurup tuşa gidiyor! 1,2,3! The Rock kazanıyor! Maçnat sonra CM Punk birden Rock'a High Kick vuruyor ve GTS çakıyor! Punk taunt yapıyor ve maç bitiyor.
Kazanan: The Rock
Christian Cage
Admin
Admin
Christian Cage

Smackdown 9/7/2010 Empty
MesajKonu: Geri: Smackdown 9/7/2010   Smackdown 9/7/2010 EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:52 am

CC ringde
"Bakın beyler şimdi MITB'ye katılacak kişiyi seçeceğim. SD Roster 8 kişi. 6 kişi MITB yapsa 2 kişi Kemer maçı yapmak zorunda. Y2J'in rövanşı yapıldı. Ne yapsam diye düşündüm. MITB maçına katılacakları açıklayayım:
-Chris Jericho
-Jeff Hardy
-The Rock
-Kane
-Rey Mysterio
-Batista
Bu 6 kişi katılacak. WHC maçında da CM Punk kemerini Undertaker karşısında korumaya çalışacak. Undertaker, iyileş veya iyileşme ama şuan bir kemer maçın var. Değerlendirmek elinde.
Christian Cage
Admin
Admin
Christian Cage

Smackdown 9/7/2010 Empty
MesajKonu: Geri: Smackdown 9/7/2010   Smackdown 9/7/2010 EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:42 pm

Kane vs Rey Mysterio (c) İntercontinental Championship Tables Match
Maç başladığı gibi Rey tekmeliyor ve rakibini köşeye kadar götürüyor ve koşarak Clothesline vuruyor ve köşeden Hurricanrana yapıyor ve Masa getirip kuruyor. Kane'i ona yatırmak istiyor ama Kane onu tutup ring dışına atıyor. Bu sırada Randy geliyor. Kane ona yumruklar atıyor ve Onuda dışarı yolluyor ama bu sırada gelen Rey arkadan Dropkick yapıyor Kane'e ve Kane 619 Pozisyonunda. Rey 619 tekmesini vuruyor ama dalış için aatlayınca Kane onu Chokeslam için tutuyor ve tam masaya Chokeslamleyecekken Orton gelip ona yumruk atıyor ve RKO yapıyor! Hızını alamayan Orton bir RKO da Rey'e hediye edip gidiyor.

Reklamlar.

Döndüğümüzde Rey ve Kane yeni kalkıyorlar bişey kaçırmadık yani. Rey hemen koşup Kane'İn bacağına Low Dropkick vuruyor. Ardından onu kaldırıp Bulldog için alıyor Bulldog ile masaya geçirmek düşüncesinde Kanei. Koşuyor ama Kane onu birden kaldırıyor ve masaya atıveriyor! Kane kazanıyor ve kemeride yine onun! Gece Kane sevinirken bitiyor.
Kazanan: Kane
READERS CHOICE SD'İ KAÇIRMAYIN!

Smackdown 9/7/2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Smackdown 06.07.2010
» Smackdown 20/07/2010
» Smackdown 29.06.2010
» Smackdown 02.07.2010
» Smackdown 29.06.2010 Match Card